Aquaform – czyli postaw na jakość

aquaform

Marka Aquaform, to coś więcej niż zwykły producent mebli i akcesoriów łazienkowych. Można powiedzieć, że marka ta wyrosła na dwóch filarach – profesjonalnej kontroli jakości i dopasowywaniu się do wymagań Klientów. I właśnie o jakości, chcielibyśmy tu coś ciekawego powiedzieć.

Kontrola linii produkcyjnej

Firma Aquaform, podkreśla rolę kontroli jakości w procesie produkcyjnym. Kontrola ta ma miejsce na każdym etapie produkcji danego detalu. Nasi pracownicy kontrolują nawet takie szczegóły jak mechanizmy w szafkach czy też nóżki wannowe. Sprawdzamy wszystko, by przekonać się, czy dana partia towaru faktycznie może opuścić nasz sklep i trafić do Klienta. Podczas kontroli jakości, wykorzystujemy do badań reprezentatywną próbkę wykonanych przez nas artykułów. Dzięki temu mamy pewność, że wyroby te są najwyższej jakości.

Kontrola surowców

Specjaliści zatrudnieni w naszej firmie, kontrolują nie tylko wyroby gotowe, ale też dostarczane nam surowce. Dzięki temu mamy pewność, że produkujemy dobrej jakości produkty. Jak bowiem moglibyśmy tworzyć przepiękne, najwyższej klasy meble i akcesoria łazienkowe, skoro dostarczane do nas surowce, byłyby słabej jakości?

Sumienność – to nasza cecha

Do każdej kontroli podchodzimy szczególnie starannie. Musimy mieć pewność, że dostarczany naszym Klientom towar, wytrzyma wszystko na co będzie narażony podczas codziennej eksploatacji. Nasi specjaliści z zakresu kontroli jakości, symulują wszystkie oddziaływania, jakie mogą wpływać na strukturę sprzedawanych przez nas produktów. Jeśli jakakolwiek partia nie przejdzie żmudnych procesów kontroli, dogłębnie ją sprawdzamy eliminując tym samym problem.

Wyróżnienia i nagrody

Nasza sumienna praca, została doceniona nie tylko przez naszych kontrahentów, ale przede wszystkim przez… profesjonalne komisje konkursowe. Nasze łazienki, są laureatem wielu konkursów, w tym corocznego konkursu „Łazienka Wybór Roku”. Wiemy, ze dzięki temu możemy jeszcze lepiej i wydajniej pracować na rzecz naszych Klientów i Kontrahentów.

Więcej na temat oświetlenia domu znajdziecie na stronie < żyrandol klasyczny