Popularny laser Gentle Yag

Zalety lasera – Gentle Yag PRO

Z pewnością każda kobieta pragnie wyglądać idealnie. Z tego powodu Panie bardzo często wykonują w domu różnego rodzaju zabiegi kosmetyczne, a także starannie dbają o swoje ciała. Jednak często zdarza się, iż na naszym ciele mogą pojawić się zmiany, których nie będziemy mogli usunąć we własnym zakresie. Do najbardziej popularnych zmian możemy zaliczyć między innymi rozszerzone naczynia krwionośne. Wyglądają one bardzo nieatrakcyjne. Zatem w jaki sposób możemy się ich pozbyć?

Doskonały laser – Gentle Yag PRO

Często zdarza się, iż wiele Pań ma problemy z rozszerzonymi naczynkami. Najczęściej tego typu zmiany pojawiają się na nogach, jak również obecne są na twarzy. Zazwyczaj powodują u kobiet dyskomfort. Z tego powodu wiele Pań decyduje się na chodzenie w długich spodniach lub też kryjących rajstopach. Jeżeli rozszerzone naczynka pojawiają się na twarzy, wiele kobiet nakłada często ciężki makijaż. Jednak warto pamiętać, iż za pomocą nowoczesnej technologii nasze życie może się diametralnie zmienić. Obecnie istnieje możliwość trwałego usunięcia tego typu zmian za pomocą specjalnego lasera. W ostatnim czasie bardzo popularne stały się lasery – Gentle Yag PRO, za pomocą których możemy raz na zawsze pozbyć się problemu rozszerzonych naczynek. Zatem w jaki sposób jest to możliwe?

Skuteczne usuwanie rozszerzonych naczynek jest możliwe, ponieważ podczas zabiegu wykorzystywane jest zjawisko fototermolizy. Warto wiedzieć, iż nie jest to nic innego jak pochłanianie impulsów światła, jakie wydobywa się z lasera przez hemoglobinę. Dzięki temu pochłonięty impuls zamieniany jest na ciepło, które powoduje wzrost temperatury w naczynku. Tym samym ściany naczynka zostają zniszczone i nieatrakcyjna zmiana znika. Warto pamiętać, iż podczas tej metody pomimo, iż ściany naczynka zostają zniszczone, naskórek nie jest uszkodzony. Zatem jakie są zalety tej metody?

Zalety lasera – Gentle Yag PRO

Przede wszystkim powinniśmy sobie zdawać sprawę, że tego typu zabieg jest skuteczny. Często zdarza się, iż wiele kobiet, które borykają się z problemem rozszerzonych naczynek stosuje różnego rodzaju maści oraz kremy, które nie koniecznie przynoszą pożądane efekty. Warto pamiętać, iż taki zabieg jest bardzo skuteczny. Nawet już po pierwszej sesji nasza zmiana może zniknąć całkowicie. Ponadto zabieg tego typu laserem nie zajmuje zbyt wiele czasu. Dlatego nie musimy obawiać się, iż musimy zarezerwować dużo wolnego czasu. Również za pomocą takiego lasera istnieje możliwość zamknięcia rozszerzonych naczynek zarówno na nogach, jak również na twarzy pacjentów.

Jeżeli mamy problem z rozszerzonymi naczynkami i nie wiemy, w jaki sposób możemy się go pozbyć, warto udać się po pomoc do specjalistów. Obecnie technologia bardzo prężenie się rozwija i tym samym dostępne są nowoczesne rozwiązania, za pomocą których raz na zawsze pozbędziemy się przykrego problemu. Takim rozwiązaniem jest popularny laser – Gentle Yag PRO, dzięki któremu nasze ciało znów stanie się piękne, a my zyskamy doskonałe samopoczucie.